Stop nakupování dárků! Raději ušetřete a vyrobte kosmetické radosti
Finance

Stop nakupování dárků! Raději ušetřete a vyrobte kosmetické radosti

Blíží se narozeniny někoho blízkého a vy ještě nemáte dárek? To nevadí! Nemusíte jezdit po obchodech nebo obchodních centrech, zkrátka stačí, když si sednete doma ke stolu, zapnete svůj oblíbený seriál a něco vlastnoručně vyrobíte. Už dávno se dárky nemusí kupovat, můžete si je hravě vyrobit za pár korun, což se nyní, v době letních dovolených, hodí. Navíc výrobu domácích dárků určitě ocení každý, kdo nemá zrovna peněz na rozdávání.  

Pokud patříte k lidem, kteří jsou utrápení z toho, jak rostou ceny všechno, na co se podívají, pak máme pro vás tip. Co třeba místo nakupování dárků lidem dárky vyrábět? V současné době je vyrábění dárků opravdu zábavná činnost, která vážně stojí jen pár kaček. Ušetřete si tedy raději peníze stranou a svým blízkým vyrobte něco, za co budou opravdu rádi. A že nevíte co? To nevadí, poradíme vám.  

Přinášíme vám tipy na domácí kosmetické radosti a dárky, díky kterým si na vás lidé vzpomenou nejen při své každodenní hygieně. Nakupte jen pár potřebných levných věcí a začněte dárky vyrábět. Zbytek, co ušetříte, si pěkně dejte stranou a použijte ve chvíli, kdy si budete chtíti udělat radost vy.  

Vyrobte sůl do koupele 

Doporučujeme vyrábět sůl do koupele. Stačí jen vzít zbytky solí do koupele, co máte doma, střídavě je smíchat do okrasné lahvičky, jednotlivé přechody oddělte bylinkami, které najdete na zahrádce. Aby sůl krásně voněla, doporučujeme je do ní kápnou esenciální olej, který má doma jednoznačně každý.  

Vyrobte třeba cukrový peeling 

Další unikátní dárek je cukrový peeling, který ocení nejen pánové, ale také dámy. Stačí, když obyčejný bílý cukr smícháte s kokosovým olejem a třeba s vanilkou, k tomu opět kápnete trochu esenciálního oleje. Tímto se vytvoří peeling, který už jen stačí dát do okrasné dózy, kterou ovážete hezkou mašličkou. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *