Půjčky bez doložení příjmů skutečně existují, jejich poplatky váš zaskočí
Finance

Půjčky bez doložení příjmů skutečně existují, jejich poplatky váš zaskočí

V poslední době jsou moderní půjčky bez doložení příjmu. Ty mohou pomoct v nelehké finanční situaci, bez ohledu na to, jestli jste se do ní dostali sami nebo pomocí druhých. Jestliže máte finanční nouzi, možná byste nad tímto produktem měli přemýšlet. Dávejte si však pozor na to, abyste se nedostali do ještě větší finanční propasti.

Většinou projdete jen u nebankovních společností

Půjčky bez doložení příjmů nabízejí pouze nebankovní společnosti. Je sice možnost narazit na bankovní společnost, která od vás tento údaj nebude potřebovat, ta se však řídí vaši finanční historií. V konečném důsledku byste schvalovacím procesem nemuseli projít. Pojďme se zpátky podívat na půjčky bez doložení příjmu u nebankovních společností. Předem bychom vás chtěli varovat, abyste nepočítali s příliš velkou částku. Společnosti nabízející tento produkt jsou ochotné přistoupit většinou na částku nejvýše v rozmezí od 5 do 10 tisíc korun.

Půjčky bez doložení příjmů skutečně existují

Půjčka bez doložení příjmů se dá snadno vyřídit prostřednictvím počítače a internetu z pohodlí domova. Jedná se o velmi nízké půjčky, u kterých příjem není skutečně vyžadován. Pokud si myslíte, že je ve finančním produktu háček, máte pravdu pouze z jedné poloviny. Háček, jako takový v půjčce není. Nemusíte se bát, že byste museli ručit nějakou věcí nebo podobně. Na druhou stranu pro někoho spočívá háček ve výši úrokové sazby.

Půjčka se neobejde bez poplatků

Doba splatnosti je u půjček podobného typu většinou nastavená na 28 až 30 dnů. Pro někoho je tedy výše poplatků zničující a mnohdy i přehnaná. Na jednu stranu je pravdou, že poplatky šplhající na hranici 20 % jsou relativně drahé na druhou stranu s tím však musíte počítat. Konec konců je řeč o finančním produktu bez nutnosti dokládat dokumenty. Pokud si tedy půjčíte částku 5 tisíc korun, do 30 dnů jste nucení vracet o 1 tisíc korun více. Tato částka je považována za již jednou zmíněný poplatek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *