Platba pomocí platební karty v internetových obchodech je oblíbeným způsobem úhrady
Finance

Platba pomocí platební karty v internetových obchodech je oblíbeným způsobem úhrady

Internetové obchody hýbou českou republikou a stále více zákazníků v nich vidí obrovské výhody. Jednou z největších je pochopitelně pohodlí, které při objednávání z internetových obchodů máme. Už jen představa, že nemusíte pro zboží nikam dojíždět je velmi lákavá. Jestliže ale platíte prostřednictvím online platebních metod, měli byste být maximálně obezřetní, je zde totiž riziko, že naletíte. Pokud vám tedy nevadí, že si pár korun připlatíte, využít můžete dobírku, u které nic neriskujete.

Platba platební kartou na internetu není žádnou novinkou

Oblíbenou platební metodou se staly platební karty, kde v internetovém obchodě stačí zadat údaje, které naleznete přímo na kartě, a to včetně CVV kódu. Už málo uživatelů ví, že se tyto platební údaje dají snadno zneužít. V některých případech jsou platby zabezpečeny mobilním kódem, který přijde ihned poté, co se zadají již jednou zmíněné údaje z karty. Většinou se jedná o platbu přes zprostředkovatele GoPay. Tohoto zprostředkovatele využívají větší internetové obchody, které se řadí do těch důvěryhodnějších.

platba v internetových obchodech

Zprostředkovatel v podobě GoPay je ideálním řešením

Zprostředkovatelů existuje pochopitelně více, jestliže si ale všimnete něčeho zvláštního, okamžitě se snažte platbu ukončit. Pokud se tímto způsobem bojíte platit, ale rádi byste ušetřili za dobírku, máme pro vás další skvělé řešení, které se nabízí v platební kartě REVOLUT.

Co znamená platební karta REVOLUT?

Jde o moderní platební účet s bankovní kartou, pomocí které můžete snadno platit i v zahraničních internetových obchodech. Peníze si na ní můžete během několika málo vteřin poslat ze svého bankovního účtu a následně s ní platit v internetových obchodech. Výhodou je to, že na ní máte pouze ty finanční prostředky, které zrovna budete potřebovat. Kromě toho si ji navíc kdykoliv můžete tzv. zamrazit. V praxi to znamená, že s ní v tu chvíli nikdo nezaplatí. Když si budete objednávat libovolné zboží, opět si ji za pár vteřin rozmrazíte.

Sledujte také samotný internetový obchod

Snížit možná rizika můžete i tím, že se podíváte na internetový obchod, a to včetně jeho recenzí. Snadno tak zjistíte, zda je pro vás důvěryhodný či nikoliv.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *