Sportovci, kteří se řadí k nejbohatším na světě
Finance

Sportovci, kteří se řadí k nejbohatším na světě

Každým rokem nově vzniká žebříček sportovců, kteří se řadí k těm nejbohatším na světě. Ani letos tomu nebylo jinak. Víte, kdo se letos umístil v čele tohoto oblíbeného žebříčku nebo jste zatím výsledky nestihli zaregistrovat? Pokud milujete sport, pak byste se taky chtěli stát jedním ze sportovců, kteří se sportovní aktivitou živí. Navíc ve světě sportu se točí ohromné peníze, což čověk jen stěží takzvaně “pobírá”. Podívejme se na ty nejbohatší sportovce na světě a utvrďme se v tom, že ve světě sportu se točí miliardy dolarů.  

Vince McMahon 

Znáte Vince McMahona? Jedná se o bývalého amerického wrestlera, který aktuálně vlastní firmu WWE, kde je mimo jiné i generálním ředitelem. Jeho majetek se dnes odhaduje na tři a půl miliard dolarů, za jeho příjem však může hlavně zmiňovaná firma.  

Michael Jordan 

Kdo by neznal bývalého basketbalistu, který se stal známý také díky své značce. Michael Jordan rozhodně patří do žebříčku nejbohatších sportovců světa, vždyť se jedná o muže, který je dodnes označovaný jako nejlepší basketbalista všech dob. Odehrál patnáct sezon v NBA za dva kluby, a to konkrétně za Chicago Bulls a také za Washington Wizards 

Michael Schumacher 

Hodnota majetku jezdce Formule 1 je osm set milionů dolarů. Jméno Michaela Schumachera se bude pojit se závody snad do konce světa. Jedná se o muže, který je považován za nejlepšího jezdce ve Formuli 1, je zatím jediným jezdcem v historii, kterém se podařilo vyhrát sedm šampionátů, z toho pět po sobě. 

Tiger Woods 

Stejně velký majetek má i golfista Tiger Woods, který se opět dostal do kondice a vrátil se v plné síle do světa golfu. Tiger Woods je nejznámější golfista, který patří k nejlépe placeným sportovcům světa. Jeho roční příjem je neuvěřitelný. Často je považován za vůbec nejlepšího golfistu všech dob. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *